Skartovací stroje HSM

Hledáte skartovací stroj na doma, do kanceláře nebo rovnou celé administrativní budovy? Z naší nabídky vysoce kvalitních skartovačů značky HSM si určitě vyberete ideální přístroj pro jakýkoliv účel. Nechcete, aby Vaše dokumenty někdo četl? Chcete ochránit Vaši společnost před konkurencí? Pořiďte si skartovací stroj HSM. Chcete mít jistotu? Pořiďte si skartovací stroj HSM s certifikací NBÚ. Široká nabídka modelů Vás zcela jistě osloví.

HSM ProfiPack 400 Perforátor kartonů

Stroj na zpracování papírových kartonů celkové síly do 10 mm. Produkuje výplňový materiál v rohožích. Pomocí jednoho volného konce vstupního otvoru lze vyrábět výplňový materiál jakékoliv šířky až do 415 mm. Masivní nože mají dlouhodobou životnost, karton může obsahovat i menší měkké kovové sponky. Napájení 230V. Záruka 24 měsíců.<br> <br>

HSM ProfiPack 425 Perforátor kartonů 700x480x970 mm

Stroj na zpracování papírových kartonů celkové síly do 20 mm. Produkuje výplňový materiál v rohožích. Pomocí jednoho volného konce vstupního otvoru lze vyrábět výplňový materiál jakékoliv šířky až do 425 mm. Masivní nože mají dlouhodobou životnost, karton může obsahovat i menší měkké kovové sponky. Napájení 3x400V. Volně stojící provedení. Záruka 24 měsíců.

HSM 450.2 3,9x40 mm Skartovací stroj

Výkonný skartovač pro technická poschodí kancelářských budov s kapacitou řezu až 101 kg/h. Oddělený vstup s turniketem umožňuje zpracování zmačkaných papírů. Masivní nože s příčným řezem zajišťují vyšší stupeň utajení. Stroj vyniká širokým vstupem. Odpad padá do uzavřeného prostoru s vyvážecím vozíkem vybaveným závěsem na plastové pytle. HSM 450.2 je vhodný jako centrální skartovač pro administrativní centra, nemocnice a další organizace, kde je třeba zpracovávat velká množství papíru. Záruka 24 měsíců při jednosměnném provozu.

HSM 450.2 2x15 mm Skartovací stroj

Výkonný skartovač pro technická poschodí kancelářských budov s kapacitou řezu až 101 kg/h. Oddělený vstup s turniketem umožňuje zpracování zmačkaných papírů. Masivní nože s jemným příčným řezem zajišťují vysoký stupeň utajení. Stroj vyniká širokým vstupem. Odpad padá do uzavřeného prostoru s vyvážecím vozíkem vybaveným závěsem na plastové pytle. HSM 450.2 je vhodný jako centrální skartovač pro administrativní centra, nemocnice a další organizace, kde je třeba zpracovávat velká množství papíru. Záruka 24 měsíců při jednosměnném provozu.

HSM Powerline HDS 150 (40 mm) Skartovač harddisků, napájení 230V

Stroj na skartování harddisků, CD/DVD, disket a páskových datových nosičů, plastových karet a USB pamětí. HSM Powerline HDS 150 má zakalené masivní ocelové nože, robustní konstrukci, bezpečnostní vstup chránící proti poranění, jednoduché intuitivní ovládání. Napájení výkonného motoru je jednofázové - 230V/50 Hz. To umožňuje umístění tohoto stroje i mimo technické prostory vybavené třífázovým přívodem. Stroj je pro snadnou manipulaci umístěn na pojezdových otočných kolech. Zásobník na odpad má objem 40l. HSM Powerline HDS 150 neprovádí pouhé navrtání datových nosičů, ale fyzicky je v nožích proužkového řezu 40 mm drtí a rozřezává na kousky. Média zpracovaná v tomto stroji nelze žádným způsobem obnovit a nelze z nich získat ani části informací.

HSM Powerline 230 (20x40-50 mm) Skartovač harddisků

Vysoce výkonný jednostupňový robustní stroj pro fyzickou likvidaci harddisků, magnetických pásek do průměru 3,5", CD, DVD, USB Flash pamětí. Výkon stroje je až 360 zpracovaných kusů za hodinu. Média ke skartování se vkládají do vstupného otvoru s bezpečnostním posuvným krytem, který zaručuje oddělení oblasti dosahu ruky od prostoru skartovacích nožů. V případě zahlcení skartovací jednotky se zapíná zpětný chod, kterým dojde k uvolnění nožů. Součástí ovládání je i možnost ručního spuštění zpětného chodu. Pohonnou jednotkou stroje je moderní třífázový elektrický motor 3x100V/50Hz konstruovaný pro trvalou zátěž s důrazem na úsporu elektrické energie. Skartovaný odpad je vynášen pásovým dopravníkem do výšky ideální pro možnost plnění standardních odpadních nádob nebo kontejnerů. Pásový dopravník je poháněn vlastním elektrickým motorem. HSM Powerline HDS 230 je ideálním strojem pro profesionální zpracování elektronických médií. Je vhodný pro firmy zabývající se likvidací odpadu a pro velké úřady s potřebou bezpečné likvidace elektronických médií bez rizika zneužití dat při převozu k dodavatelské firmě.

HSM Powerline 230 (11,5x26 mm) Skartovač harddisků

Vysoce výkonný dvoustupňový robustní stroj pro fyzickou likvidaci harddisků, magnetických pásek do průměru 3,5", CD, DVD, USB Flash pamětí. Řezné ústrojí je řešeno jakou dvoustupňové, se zvýšeným důrazem na ochranu dat. Velikost částice je do 300 mm2. Výkon stroje je až 200 zpracovaných kusů za hodinu. Média ke skartování se vkládají do vstupného otvoru s bezpečnostním posuvným krytem, který zaručuje oddělení oblasti dosahu ruky od prostoru skartovacích nožů. Ovládání je jednoduché, s bezpečnostním vypínačem, který umožňuje okamžité vypnutí stroje se zastavením řezného ústrojí. Součástí ovládacího prvku jsou i indikační kontrolky s piktogramy. V případě zahlcení skartovací jednotky se zapíná zpětný chod, kterým dojde k uvolnění nožů. Součástí ovládání je i možnost ručního spuštění zpětného chodu. Pohonnou jednotkou stroje jsou 2 moderní třífázové elektrické motory 3x400V/50Hz konstruované pro trvalou zátěž s důrazem na úsporu elektrické energie (dle IEC/ EN 60034-30). Každý z motorů pohání jeden stupeň řezného ústrojí. Skartovaný odpad je vynášen pásovým dopravníkem do výšky ideální pro možnost plnění standardních odpadních nádob nebo kontejnerů. Pásový dopravník je poháněn vlastním elektrickým motorem. HSM Powerline HDS 230 (11,5 x 26 mm) je ideálním strojem pro profesionální zpracování elektronických médií, kde je požadavek zvýšené ochrany dat. Je vhodný pro firmy zabývající se likvidací odpadu a pro velké úřady s potřebou bezpečné likvidace elektronických médií bez rizika zneužití dat při převozu k dodavatelské firmě.

HSM DuoShredder 5540.2 (5,8 x 50 mm)

Dvoustupňový skartovací stroj pro zpracování až 350 kg papíru za hodinu. Stroj je vybaven násypkou s automaticky dávkujícím šikmým pásovým dopravníkem. Na konci dopravníku je první stupeň skartování, ze kterého je odpad dávkován do finálníhio druhého stupně. Skartovací stroj je výhodné kombinovat s hydraulickým lisem, který zajištuje minimalizaci objemu skartovaného odpadu. Lis není součástí dodávky. Uvedené skartovače naceníme na základě poptávky.

HSM DuoShredder 5750 (6x40-53 mm)

Robustní dvoustupňový skartovací stroj pro zpracování až 800 kg papíru za hodinu. Stroj je vybaven násypkou s automaticky dávkujícím šikmým pásovým dopravníkem. Na konci dopravníku je první stupeň skartování, ze kterého je odpad dávkován do finálníhio druhého stupně. Skartovací stroj doporučujeme kombinovat s hydraulickým lisem, který zajišťuje minimalizaci objemu skartovaného odpadu. Lis není součástí dodávky. Uvedené skartovače naceníme na základě poptávky.

HSM TriShredder 6060 (7,5 x 40-80 mm)

Robustní průmyslový skartovací stroj s třístupňovým zpracováním odpadu pro nejvyšší výkony. Řezná kapacita je až 2.500 kg/h. Stroj je vybaven násypkou s automaticky dávkujícím šikmým pásovým dopravníkem. Na konci dopravníku je první stupeň skartování, ze kterého je odpad dávkován do druhého stupně. Zde je odpad zpracován pro hladký průchod noži finálního třetího stupně 7,5x40-80 mm. Vzhledem k množství procházejícího materiálu stroj doporučujeme kombinovat s hydraulickým lisem. Ten zajišťuje minimalizaci objemu skartovaného odpadu. Lis není součástí dodávky. Uvedené skartovače naceníme na základě poptávky.

HSM TriShredder 6060 (4,6 x 34 mm)

Robustní průmyslový skartovací stroj s třístupňovým zpracováním odpadu pro nejvyšší výkony. Řezná kapacita je až 2.000 kg/h. Stroj je vybaven násypkou s automaticky dávkujícím šikmým pásovým dopravníkem. Na konci dopravníku je první stupeň skartování, ze kterého je odpad dávkován do druhého stupně. Zde je odpad zpracován pro hladký průchod noži finálního třetího stupně 4,6x34 mm. Vzhledem k množství procházejícího materiálu stroj doporučujeme kombinovat s hydraulickým lisem. Ten zajišťuje minimalizaci objemu skartovaného odpadu. Lis není součástí dodávky. Uvedené skartovače naceníme na základě poptávky.