O Noble Class

Prodáváme kancelářskou techniku včetně poskytnutí vlastního servisu, zajišťujeme užitečné vybavení pro restaurace a hotely. Vždy v té nejvyšší kvalitě, se 100% spolehlivostí a hlavně s noblesou.

To nejlepší pro kanceláře

V rámci prodeje a servisu vybavení do kanceláří patříme k české špičce. Už od roku 1992, tehdy ještě pod hlavičkou společnosti KAST spol. s r.o., prodáváme kancelářskou techniku, skartovací stroje, originální i alternativní spotřební materiál. Samozřejmostí je i servis veškeré techniky většiny značek, se kterými se můžete setkat.

V ČR jsme navíc výhradním dodavatelem skartovacích strojů HSM s podporou vlastního servisu. Ať už potřebujete pravidelně likvidovat papírové dokumenty v jakémkoliv množství (od kilogramů po tuny za hodinu), dodáme vám vždy nejlepší kvalitní skartovač v poměru cena/výkon – k vám domů, do kanceláře nebo rovnou průmyslové haly.

Kvalitní vybavení pro hotely a restaurace a obchody

Hotelům, restauracím a třeba i obchodním centrům či výstavištím nabízíme užitečné informační a propagační prvky, které pomohou přivést návštěvníky a udělat z nich více než spokojené zákazníky.

Jsme výhradním distributorem značky Securit nejen v ČR, ale i na Slovensku a v Polsku. Ze širokého sortimentu vám dodáme mj. křídové popisovače, nabídkové tabule, nástěnné tabule, stolní stojany, zábranové systémy nebo jídelní lístky. Vždy se přitom můžete spolehnout, že budou precizně zpracované a nikdy nezklamou.

Chcete vědět víc?

Láká vás spolupráce s námi, ale máte nějaký dotaz? Ozvěte se nám, na vše vám rádi odpovíme.