Naše řešení

Noble Class – noblesní třída – naší předností je sedmadvacetiletá zkušenost, proto vsázíme na kvalitu a spolehlivost.
Společnost Noble Class a.s. je výhradním distributorem do České republiky německých skartovacích strojů HSM. Skartovací stroje HSM jsou jedničkou mezi skartovacími stroji. HSM, to je kvalita a spolehlivost.

Jsme také výhradním distributorem do České a Slovenské republiky a Polska, společnosti VERMES, sídlící v Amsterdamu, která dodává výrobky SECURIT do celé Evropy, tj. vybavení pro hotely, ale i školy, restaurace, letiště, sportoviště apod.

Kvalitním a spolehlivým servisem kancelářské techniky završujeme „naše řešení“, které zákazníkům nabízíme – kvalitu a spolehlivost !

Prodáváme špičkovou kancelářskou techniku

V rámci prodeje vybavení do kanceláří patříme k výhradním dodavatelům skartovacích strojů HSM a skartovací stroje či profesionální řezačky také servisujeme. Ať už potřebujete pravidelně likvidovat papírové dokumenty či kartonové krabice, dodáme vám vždy nejlepší skartovačku v poměru cena/výkon – k vám domů, do kanceláře i administrativní budovy.

Zobrazit nabídku

Zajišťujeme prvotřídní vybavení pro restaurace a hotely

Hotelům, restauracím a třeba i obchodním centrům či výstavištím pak nabízíme užitečné a převážně informační prvky pro zákazníky – mj. nástěnné tabule, dekorační panely, zábranové systémy nebo např. jídelní lístky.

Naše zkušenosti v oboru prodeje kancelářského a restauračního vybavení jsou více než 20leté, takže se na nás jako partnera můžete vždy plně spolehnout.

Zobrazit nabídku

Máte nějaký dotaz? Ozvěte se nám, na vše vám rádi odpovíme