Vybavení hotelů a restaurací

Vybavíme váš podnik mnoha kvalitními a užitečnými doplňky. Jedná se informační prvky známé značky Securit,
které ocení nejen vaši hosté, ale i vy zvýšením vašich obratů.

S tradiční značkou Securit a jejími špičkovými produkty se setkáte v hotelích, restauracích, obchodních centrech, výstavištích, historických památkách a celé řadě podobných objektů po celém světě. V ČR, na Slovensku a v Polsku jsme výhradním dodavatelem této nizozemské značky, která úspěšně funguje už od roku 1948 a patří v celosvětovém měřítku mezi nejlepší. Mj. se stala vítězem výběrového řízení na dodávku zábranových systému pro OH 2012 v Londýně.

Jaké vybavení pro Váš hotel nebo restauraci vám nabízíme?

 

 

Nástěnné tabule

Nabídkové tabule

Pozvěte kolemjdoucí do vašeho senzačního podniku. Dodáme vám skvěle vypadající i luxusní nabídkové tabule, tzv. „áčka“, z kvalitních a odolných materiálů. Díky nim snadno získáte nové návštěvníky nebo informujete zákazníky o čemkoliv důležitém, třeba právě probíhající akci.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

Stolní nabídkové tabule

Stolní nabídkové tabule a tabulky

Po čem sáhne host po usazení ke stolu? Obvykle po stolní nabídkové tabuli, kde se pokochá vaší skvělou nabídkou. Prodáváme stolní stojánky v různých odstínech dřeva na nápojové, jídelní nebo obědové menu a to i s popisovací tabulkou.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

Nástěnné tabule

Nástěnné tabule

Chcete-li uspět se svou nabídkou, musí být v první řadě vidět. Nástěnné tabule jsou pro zobrazení speciálních nabídek ideální. Máme je pro vás připravené v mnoha variantách a různých povrchových úpravách. Bez problémů si vyberete takovou, která se nejlépe hodí vašemu podniku.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

LED tabule a informační tabule

LED tabule a informační tabule

Dáváte přednost moderně a papíru před křídou? Kromě klasických popisovacích křídových tabulí vás vybavíme moderními LED tabulemi nebo stojany s informačními tabulemi pro papírové nabídky. Hosté si tak přímo před vchodem snadno vyberou cokoliv z vaší lahodné kuchyně.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

Popisovače

Křídové popisovače

Při psaní na popisovací tabuli se neobejdete bez kvalitních křídových popisovačů. Můžete si s nimi vyhrát dle libosti a vytvořit poutavé nápisy na tabule, výlohy a další plochy, abyste nalákali návštěvníky. Nabízíme křídové popisovače v mnoha barevných variantách a ve třech tloušťkách hrotu. Dodáváme i vodou nesmazatelné křídové popisovače vhodné pro aplikaci na venkovních často smáčených plochách.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

Jídelní lístky a boxy s jídelními lístky

Jídelní lístky Securit

Vzhled mnohdy prodává a u vašeho jídelního a nápojového lístku tomu nebude jinak. Dobrá prezentace je vždy základem úspěchu a byla by škoda ji zahodit. Špatný nebo opotřebovaný jídelní lístek předem vrhá špatné světlo i na vaší kuchyň.  V naší nabídce najdete desítky různých variant desek na jídelní lístky třeba v sametu či imitaci kůže v mnoha velikostech. Jistě si vyberete z produktů od několika výrobců.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

Dekorační panely a plakátové rámy

Dekorační panely a plakátové rámy

Kdo chce mít jedinečný styl a odlišit se, měl by zvážit pořízení obkladových dekoračních panelů v různých odstínech dřeva. Plakátové rámy jsou pak jednoduchým řešením, jak informovat návštěvníky podniku o všem podstatném na vytištěném papíře.

přejít do e-shopu

Zábranové systémy a popelníky

Zábranové systémy a popelníky

Do luxusní restaurace se hodí elegantní kovové zábranové systémy s podstavci, stojany a ozdobnými provazy, příp. stylové popelníky z nerezu. Systémy slouží jako atraktivní prostředek pro vymezení prostoru pohybu zákazníků a co víc, máme pro vás jeden hezčí než druhý – vyberte si.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

Sklenění magnetické tabule a příslušenství

Skleněné magnetické tabule a příslušenství

Skleněné magnetické tabule jsou vhodnou moderní variantou k propisovacím tabulím. Jejich lesk dodá nabídce na atraktivitě. Můžete na nich kombinovat nápisy nebo obrázky vytvořené křídovými popisovači s vytištěnými dokumenty jednoduše přichycenými magnetkami. Skleněná magnetická tabule je ideálním řešením, pokud máte potřebu často měnit nápisy nebo vystavené dokumenty.

přejít do e-shopu

Jídelní lístky a doplňky DAG STYLE

Jídelní lístky a doplňky DAG STYLE

Využijte naší nabídky atraktivně designovaných italských jídelních lístků, doplňků na stůl, tabulí a tabulek. Jídelní lístky jsou z lepené kůže, pravého korku a dalších přírodních materiálů. Vše v moderním stylu. Většinu produktů lze personifikovat umístěním loga na kovový štítek nebo sponu.

zobrazit katalog přejít do e-shopu

Rádi by jste objednali vybavení pro váš hotel nebo restauraci, kontaktujte nás